Международен лекоатлетически турнир "Самарско знаме" Стара Загора

Стартови състави - Мъже

 

1 July 2017 - Stara Zagora

100m - Men / MR - 10.28 / Saturday 21:10

BIB Name YOB Country PB SB
1 Heat W = m/s
278  Denis Dimitrov 94 BUL 10,16 10,35 1
283  Henry Okorie 87 NGR     2
281  Georgi Ganchev 90 BUL 10,56 10,81 3
307  Nikolay  Todorov 86 BUL 10,61 10,79 4
313  Saeed Saad 98 BRN 10,76   5
309  Ognyan Banyaliev 93 BUL 10,83 10,88 6
317  Slobodan Draksimovic 90 SRB 11,01   7
288  Ivaylo Velev 99 BUL 11,20 11,20 8
329  Yoan Marinov 99 BUL 11,56 11,56 9
296  Kristiyan Selveliev 97 BUL     10

200 m - Men O.C. / MR - 20.82 / Saturday 22:15

BIB Name YOB Country PB SB
1 Heat W = m/s
278  Denis Dimitrov 94 BUL 21,01 21,04 1
316  Silyan Georgiev 89 BUL 21,04 21,17 2
307  Nikolay  Todorov 86 BUL 21,61 21,68 3
281  Georgi Ganchev 90 BUL 21,75 22,10 4
309  Ognyan Banyaliev 93 BUL 22,02 22,02 5
313  Saeed Saad 98 BRN 22,04 22,04 6
263  Aleksandar  Nikolov 93 BUL 22,47 23,49 7
315  Silvestar Stefkov 99 BUL 23,70 23,70 8
329  Yoan Marinov 99 BUL 23,99 23,99 9
333  Zhivko Balkandzhiyski 0 BUL 24,26 24,26 10
290  Karim Nezami 1 BUL 24,38 24,38 11

400 m - Men / MR - 46.45 / Saturday 22:00

BIB Name YOB Country PB SB
1 Heat
267  Ali Khamis Abbas 95 BRN 44,36 45,54 1
261  Abdul Rahman Abbas 93 BRN   46,93 2
301  Milos Raovic  94 SRB 45.96 47,69 3
335  Zhivko Stoyanov 97 BUL 47,64 47.64 4
268  Astrit Kryeziu 91 KOS   47,83 5
274  Borislav  Tonev 93 BUL 47,85 47,85 6
283  Henry Okorie 87 NGR 48,55   7
262  Aleks Vasilev 95 BUL 50,06 50,06 8
266  Aleksandar Zlatev 0 BUL 50,92 50,92 9
269  Atanas  Petrov 92 BUL 51,23   10
334  Zhivko Georgiev 99 BUL 52,65 52,65 11
315  Silvestar Stefkov 99 BUL 53,20 53,20 12

1500 m - Men / MR - 3:42.34 / Saturday 21:30

BIB Name YOB Country PB SB
1 Heat
287  Ivan Popov 91 BUL 3.44.17 3.50.05 1
305  Musa Hajdari 87 KOS   3.46.76 2
280  Ganciu Iulian 92 ROU 3,48,64   3
308  Nikolay Parvanov 92 BUL 3.49.07 3.49.07 4
314  Sava Todorov 88 BUL 3.50.05 3.55.12 5
318  Stoyan Vladkov 91 BUL 3.53.19 3.53.19 6
262  Aleks Vasilev 95 BUL 4.02.18   7
306  Nikolay  Nachev 98 BUL 4.04.24 4.04.24 8

110m H - Men / MR - 10.28 / Saturday 20:30

BIB Name YOB Country PB SB
1 Heat W = m/s
300  Milen Valkanov 86 BUL 14,18 15,15 1
298  Martin Iliev 94 BUL 14,64 15,08 2
323  Velko Nikolov 90 BUL 14,64 15,90 3
291  Kiril Zagorski 93 BUL 15,07 16,07 4
324  Venelin Tsonev 88 BUL 15,22 15,99 5

Javelin Throw - Men / MR - 77.30 / Saturday 20:15

BIB Name YOB Country PB SB
321  Valentin Tsvetkov 99 BUL 59,94 59,94 1
297  Mark Slavov 94 BUL 72,43 72,43 2
332  Zaharia George Catalin 95 ROU 77,79 75,88 3
292  Kolyo Neshev 82 BUL 82,55 63,60 4

Long Jump - Men / MR - 7.99 O.C. / Saturday 20:00

BIB Name YOB Country PB SB
265  Aleksandar Nedelchev 99 BUL 5,82 5,82 1
273  Boris Linkov 0 BUL 6,80 6,80 2
328  Yoan Matanov 97 BUL 6,93 6,31 3
294  Kristian Nedelchev 94 BUL 6,94 6,63 4
312  Radoslav Zlatanov 87 BUL 7,06 6,84 5
271  Blagovest Georgiev 99 BUL 7,17 7,02 6
275  Daniel Ankov 95 BUL 7,70 7,70 7
277  Daniel Dobrev 92 BUL 7,86 7,56 8

Triple Jump - Men / MR - 17.40 / Saturday 21:20

BIB Name YOB Country PB SB
264  Aleksandar Nedelchev 99 BUL   13,33 1
295  Kristiyan Nedelchev 94 BUL     2
310  Orlin Orlinov 1 BUL 13,92 13,92 3
282  Georgi Tsonov 93 BUL 17,03 16,93 4
336  Zlatozar Atanasov 89 BUL 17,09 15,73 5
304  Momchil Karailiev 82 BUL 17,41 17,05 6

Направете заявка за участие!